forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Yazdır

ZAMAN GAZETESİ'NİN KAMPANYASI HERKESİ ŞAŞIRTACAK!

Aktif .

ekrem_dumanli_300Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, gazetesinin yakında yapacağı promosyon kampanyasıyla şaşırtacağını iddia etti. 

 

 

EKREM DUMANLI'NIN YAZISI

Bu seferki kampanyamız şaşırtacak

Her sene okulların açılmasıyla başlayan abone kampanyamız büyük bir seferberliğe dönüşüyor ve Zaman okuru ile yazarları arasında hiçbir gazetede rastlanmayan bir irtibat kuruluyor. Salonlar kiralanıyor, okurlar davet ediliyor, sorular yöneltiliyor, cevaplar tartışılıyor ve muazzam bir atmosfer meydana geliyor. 

Bu hafta başlayan abone kampanyamız, iki bayram arasına denk geldi. Berekete vesile olur inşallah. Türk basını için de yeni bir sayfaya dönüşmesini dileriz; zira Zaman'ın yükselişini biz hiçbir zaman sadece bir gazetenin tiraj kazanması olarak görmedik. Sosyal değişimleri yansıtması; o değişim dinamikleri içinde sağduyunun hakim kılınmasını simgeliyor tiraj artışımız. 

Bu ülkenin insanları kaliteli gazeteleri hak ediyor. O gazetelerden dünya standartlarını zorlayacak yayınlar bekliyor. Bir yandan gücünü ülke gerçeklerinden alacak; diğer yandan dünya standartlarını zorlayacak gazetelere ihtiyaç olduğu kesin. Zaman'ın yükselişi, o arayışları tescil ediyor ve bu yolda mesafe almak isteyen herkese muazzam bir cesaret veriyor. 

Her kampanyada olduğu gibi bütün bürolarımız okurlarımızla el ele verip büyük bir seferberlik başlatıyor. Bu muhteşem tabloya eşlik etmek maksadıyla biz de bu mevsimde bir reklam filmi hazırlıyoruz. Bu seneki reklam filmini birkaç gün önce gördüğüm için rahatlıkla söylüyorum ki bu reklam, kampanyamızı sahada iliklerine kadar yaşayan insanlara ayrı bir moral verecek.

Çünkü bir yandan gazetemizin muhteva zenginliğine vurgu yaparken diğer yandan da Zaman'ın kendine has bir özelliğine değinecek. Eminim gördüğünüzde içinizde bir kıpırtı hasıl olacak. Çok titiz bir çalışmayla reklam çalışmamıza renk katan Alamet-i Farika'ya, hassaten Serdar Erener'e, teşekkür ediyorum. Tabii reklam filmini sinematografik bir yapıya kavuşturan Sinan Çetin'e de ayrıca teşekkür. Ellerine sağlık.

O reklamlar birbirinden etkin mecralarda izlenirken Zaman sevdalılarının gönüllerinde ayrı bir heyecan uyanacak. Dilerim Cenab-ı Hak, bu kampanyayı da, tıpkı ta ilk kurulduğu andan itibaren lütfettiği gibi, hakkımızda güzelliklere vesile kılar... 


DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN