forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

NTV'YE 'EN İYİ İÇERİK GELİŞTİRME' ÖDÜLÜ

Aktif .

 NTV ve Turkcell’in ortak projesi olarak yayın hayatına başlayan mobil haber, dünya mobil ödüllerinde "en iyi içerik geliştirme” kategorisinde" birinci olurken; ntvmsnbc de Türkiye’nin “En İyi Haber Portalı” seçildi.

Turkcell ve NTV'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği mobil haber bültenleri, 3G teknolojisinin ülkemize geldiği günden bu yana cep telefonlarından kullanıcılara ulaşıyor. Kısa bir süre öncesinde başlayan bu yeni nesil iletişim, Türkiye'ye dünya çapında bir ödül getirdi.

"Turkcell-NTV video haber paketi",  mobil teknoloji ve içerik uygulamaları alanlarında dünyanın en prestijli yarışması olan Mobile Excellence Awards- Dünya Mobil Mükemmellik Ödülleri’nde pek çok firmayı geride bırakarak ‘En İyi İçerik Geliştirme' dalında birinci oldu.

Turkcell kullanıcıları için yayınlanan NTV Video Haber 2009 yılının "En İyi İçerik Geliştirme" ödülünü alırken, bu kategoride NTV Video Haber'in rakipleri arasında NBC Universal'ın sahip olduğu Bravo Digital Media ve Sony Pictures Television gibi pek çok marka yer alıyordu.

Dünyanın en saygın mobil teknoloji ödüllerinden olan Mobile Excellence Award'un 2009 yılı ödülleri Los Angeles'da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.  Yarışmaya  Türkiye, İsrail, İrlanda, İngiltere, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin de aralarında olduğu 12 ülke katıldı.

PCnet' 2009 yılının en iyi haber portalı olarak NTVMSNBC.com'u seçti.

Dergi editörleri, ntvmsnbc’yi seçme gerekçesini “nitelikli haberlerini kullanım kolaylığıyla buluşturma” olarak ifade etti.


DKM ARŞİVİ