forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

NTVSPOR KRAL TV'NİN FREKANSINDAN KARASAL YAYINA GEÇTİ

Aktif .

 NTV Spor, ulusal bir spor kanalı olarak 131 merkezdeki vericileriyle artık Türkiye’nin dört bir yanında çatı anteniyle de izlenebilecek. Kral TV'nin karasal frekansından yayınlanmaya başlanan NTVSpor aynı zamanda Digitürk 79., D-Smart 45. kanaldan, Turksat 3A uydusundan, Kablo TV S-29 bandından ve Teledünya 134. kanaldan da izlenebiliyor.


NTV Spor, 17 Mart 2008’de Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın hayatına başladı. 24 saat spor yayınnı yapan ve tematik kanallar arasında en çok izlenler arasında yer alan NTV Spor, sunucuları, ünlü yorumcuları, programları ve yayınladığı maçları ile kısa sürede sporseverlerin tutkusu haline geldi.

Günün gelişen tüm spor haberlerinin yer aldığı “akıllı ekran”da, Türkiye ve Dünya liglerinde “o an” oynanan karşılaşmaların “Canlı Skor”larını veren NTV Spor, saat başı haberleri ile de gelişmelerden haberdar ediyor, ayrıntıları canlı bağlantılarla aktarıyor.

ÖNEMLİ KADRO

Genel Yayın Yönetmenliği’ni Fuat Akdağ’ın yaptığı NTV Spor’un kadrosu; Ercan Taner, Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Güntekin Onay, Mustafa Doğan, Murat Kosova, Ersin Düzen, Kaan Kural, Sonay Dikkaya, Burcu Esmersoy, İhsan Bayülken, Osman Sakallıoğlu, Mert Aydın, Efe Uysal, Sine Büyüka, Murat Caner ve Burcu Hakyemez gibi konusunun en iyilerinin yanı sıra yorumlarıyla Mehmet Demirkol, Tayfun Bayındır, Hıncal Uluç, Mehmet Arslan, Mehmet Y. Yılmaz, Cem Dizdar, Kanat Atkaya gibi spor dünyasının çok yakından tanıdığı isimlerden oluşuyor.


DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN