forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NDE İLETİŞİM GÜNLERİ...

Aktif .

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Uluslararası Araştırma ve Geliştirme Topluluğu (UARGE) "İletişim Günleri" kapsamında 16 Mart’ta alanında isim yapmış isimleri ağırlayacak.


Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Uluslararası Araştırma ve Geliştirme Topluluğu yürüttüğü yerel bir projelerden biri olan “iletişim Günleri” kapsamında bir hafta sürecek etkinlikler geleneksel hale getirilmeye çalışılıyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikler "Mart Söyleşileri-Müzik ve Sinema İlişkisi", "Medya Sohbetleri-İletişim’de Kadın", "Panel: Türkiye’de televizyon haberciliği" ve "Mart Söyleşileri-İletişim dili olarak sinema" başlıklarında sınıflandırıldı. 15-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte 15 Mart’ta yapılacak “Müzik sinema ilişkisi” konulu söyleşiye Gökhan Kırdar, 18 Mart’ta seminer şeklindeki “Türkiye’de reklam” söyleşisine yönetmen Ozan Açıktan katılacak.

19 Mart’ta “İletişim dili olarak sinema” konulu söyleşiye Fatin Kanat, “Türkiye’de iletişim dili olarak karikatür” konulu söyleşi de ise Muhittin Köroğlu, Cihan Demirci, Metin Peker ve Yiğit Özgür yer alacak.

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü İletişim Fakültesi Ahmet Taner Kışlalı Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek İletişim Günleri, alanında uzman isimlerle genç iletişimcileri bir araya getirerek müzikten sinemaya, iletişimde kadından mizaha, radyoculuktan reklamcılığa iletişimin içinde olduğu her alanın tartışılmasına zemin hazırlıyor.

DKM ARŞİVİ