forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

MEDYA TAKİP MERKEZİ'NDEN İLETİŞİM SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÖNEMLİ HİZMET

Aktif .

mtmMedya Takip Merkezi (MTM), iletişim sektörü çalışanlarının iş süreçlerinde zaman kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği Medya Bilgi Rehberi’nin genişletilmiş versiyonu V.2’yi, piyasaya sürdü.
Rehberin yeni versiyonu, TV program örneklerinden medya mensuplarının iletişim adresine, yayın formatlarından basın bültenlerinin e-posta ile kontrollü gönderimine kadar pek çok kullanışlı bölümü bir arada sunuyor.

Medya Bilgi Rehberi’nin en önemli özelliği ise, medya dünyasının an be an takip edilerek, her türlü değişikliğin anında sisteme aktarılması.

Medya Takip Merkezi Kurumsal İletişim Müdürü Silva Demirci, Medya Bilgi Rehberi’ne olan ilginin her geçen gün arttığını belirterek, “Basın listelerinin güncellenmesi konusunda halkla ilişkiler sektörüne destek verme hedefiyle yola çıkan Medya Bilgi Rehberi, zaman içinde kullanıcılardan gelen talep ve olumlu geri dönüşlerle daha da kapsamlı bir rehbere dönüştü. Yeni versiyonda, iletişimcilerin medyaya dair ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiye yer verdik” dedi.

TV programlarını izleme imkanı

Geliştirilmiş yeni versiyonda, TV programlarıyla ilgili fikir sahibi olmak için program örnekleri izlenebiliyor, basın bülteni gönderilen listeler, program üzerine kaydedilebiliyor ve bu kısma not alınabiliyor; aynı zamanda bu alan, geniş çevrelerce kullanılan bir program olan excel’e de aktarılabiliyor.

Medya Bilgi Rehberi’nde, gazete, dergi, TV kanalı, radyo, haber ajansı, internet sitesi ve yayın gruplarına ilişkin tanıtımlar ve çeşitli analizler yer alıyor. Yayınların en güncel künyeleri, dergilerin son sayıları ve köşe yazarlarının güncel yazılarının da sunulduğu program, iletişimcilerin ihtiyaç duyduğu her türlü bilgiyi elinin altına taşıyor.

Kullanıcıya göre özelleştirilebilen e-mail şablonları, isme özel toplu mail gönderim imkânı ve detaylı iletim raporları, Medya Bilgi Rehberi’nin kullanıcılarına sunduğu yenilikler arasında yer alıyor.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN