forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TARAF MUHABİRİNİN SÖZLERİ EKŞİ VE TÜRENÇ'İ ÇOK KIZDIRDI

Aktif .

oktay_eksi272Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu 5N 1K'ya konuk olan Taraf muhabiri Melih Altınok'un iddiaları canlı yayında ortalığı karıştırdı. Altınok, CHP kongresinde bazı gazetecilerin masalara çıkıp alkış tutarak partizan bir tavır aldıklarını iddia etti. Taraf muhabirinin iddiaları üzerine programa telefonla katılan Oktay Ekşi ve Tufan Türenç canlı yayında adeta çıldırdılar.

Taraf muhabiri Hürriyet yazarları Oktay Ekşi ve Tufan Türenç'in ismini vererek kurultayda açıktan taraf oldukları ve Kılıçdaroğlu'nun salona girişini alkışlarla karşıladıklarını söyledi. Olaya başka gazetecilerin de tanık olduğunu söyleyen Altınok, Elif Çakır ve Mehmet Baransu'nun da kendisi gibi 'alkış skandalı'na şahit olduklarını iddia etti.

Taraf muhabirinin iddiaları üzerine programa telefonla katılan Oktay Ekşi ve Tufan Türenç canlı yayında adeta çıldırdılar. İki Hürriyet yazarı da Taraf'a ve muhabirine sert tepki gösterirken Ekşi iddiaları red etti. Türenç ise 'hatırlamıyorum, farkında olmadan alkışlamış olabilirim, ama bu kimseyi ilgilendirmez alıkşlamışsam da alkışlamışımdır kime ne? Neden bunları konuşuyorsunuz ki?' diyerek hayli ilginç bir tepki verdi.

Hürriyet yazarlarının Taraf ve Melih Altınok için söyledikleri de yenilir yutulur gibi değildi. Oktay Ekşi'nin Taraf muhabirini yalancılıkla suçlamasıyla iyice gerilen tartışmada Melih Altınok iddialarında ısrar etti. Ekşi için 'Medyanın Önder Sav'ı' diyen Altınok asıl yalancının karşı taraf olduğunu söyledi. (Gazeteciler.com)

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN