forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TVBU'NUN ABONE SAYISI 300 BİNE ULAŞTI; IP TV DE YAKINDA HİZMETE GİRİYOR

Aktif .

ETİKETLER:TVBUlIP TV

tv_buTTNET'in Tivibu hizmeti, kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.. Türkiye'de televizyon ve sinema izleme deneyimini yeniden tanımlayan Tivibu'nun abone sayısı 300 bine ulaşırken, TTNet bu ilgiden sonra IP TV altyapısıyla ilgili çalışmalarını hızlandırdı... 


Yaz döneminde televizyon izleme alışkanlığı azaldığı halde, Tivibu'nun abone sayısı 300 bine ulaştı. Sadece dört ay içerisinde 300 bin aboneye ulaşan Tivibu ile kullanıcılar, internet üzerinden televizyon ve sinema izleme deneyimi yaşıyor.

Zengin içeriklere, istenilen zamanda ve mekânda ulaşılabiliyor

Dizi, film, spor, belgesel, müzik gibi pek çok farklı içerik sunan Tivibu, kullanıcılara tüm dünyanın yakından takip ettiği gündeme dair en önemli programları klasik yayın akışına bağlı kalmadan izleme olanağı sağlıyor. Tekrar İzle, Geri Al İzle, Durdur İzle, Seç İzle, Kirala İzle özellikleri sayesinde Tivibu aboneleri, sevdikleri dizileri ve televizyon programlarını, sunulan geniş film arşivinden seçecekleri filmleri ajandalarını değiştirmelerine gerek duymadan istedikleri zamanda izleyebiliyor.

Canlı yayını 15 dk. geri alarak yaşayabilen ve atılan golleri, ilginç pozisyonları dilediklerince izleyebilen kullanıcılar, Tivibu'nun FilmClub kanallarıyla da Hollywood aksiyonlarından dünya sineması örneklerine kadar pek çok farklı türde sinema içeriğine kolayca erişebiliyor.

IP TV ÖNÜMÜZDE YIL HİZMETE GİRİYOR

IP TV konusunda da çalışan TTNet bu hizmeti de 2011 yılında hizmete sokuyor. Şu anda yasal altyapı çalışmaları devam eden IP TV'nin test yayınları ise devam ediyor. Her geçen gün yeni kanalların sisteme dahil olduğu IP TV Platformu'nda HD yayınlar daha ucuz maliyetle rahatlıkla izlenebiliyor...

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN