forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TARAF'TA YAZABİLMEK İÇİN ÜSTE PARA VERİRİM

Aktif .

onder_aytacHabertürk'de Balçiçek Pamir'in sunduğu  Karşıt Görüş programına konuk olan Önder Aytaç Taraf Gazetesi'nden neden ayrıldığını anlattı. Aytaç, ''Taraf'ta yazabilmek için hatta üste 500 ya da bin lira üste para verebilirim'' dedi...

Balçiçek Pamir'in ''Taraf yazarı diye geçiyor adınız. Yazılarınıza ara mı verdiniz, ayrıldınız mı? '' sorusu üzerine açıklama yapan Önder Aytaç hayli ilginç sözler sarf etti. ''Tarafı çok önemsiyorum, çok seviyorum. Taraf'ın bu 3 yıllık süreç içinde Türkiye'ye çok önemli demokrasi katkısı yapmış olduğuna inanıyorum. Ahmet Altan'ı çok seviyorum, Yasemin Çongar'ı çok seviyorum.  Taraf beni yetiştirdi başka yerde de gazetecilik akademisyenlik yapabilirsin dedi'' sözleri ile Taraf Gazetesi'nden ayrılışını anlattı.


Balçiçek Pamir'in soruları üzerine Önder Aytaç Taraf Gazetesi'nden ayrılış nedenlerini ve o yazdığı yazıya açıklık getirdi. Taraf'ı önemsediğini belirten Aytaç, ''Taraf'ta yazabilmek için hatta üste 500 ya da bin lira üste para verebilirim'' sözleri Taraf'a olan bağlığını sergilemiş oldu.

DKM ARŞİVİ