forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

CNNTÜRK'TE YENİ YAYIN DÖNEMİNDE HANGİ YENİ PROGRAMLAR VAR?

Aktif .

   23 Ağustos Pazartesi günü CNN TÜRK’te yeni yayın dönemi başlıyor.  CNN TÜRK, yeni yayın döneminde sizlere daha çok haber, daha çok tartışma ve daha farklı bakış açıları vaad ediyor...

Ahmet Hakan ile haftanın 4 günü Tarafsız Bölge’de tarafsız tartışmalar…

Siyasetin gündemden düşmeyeceği önümüzdeki günlerde CNN TÜRK, Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge’yi hafta içi 4 gün ekrana getirecek.                                

Pazartesi’den Perşembe’ye Cüneyt Özdemir ile beşN birK’nın ardından Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge…

Pazartesi’den Perşembe’ye 19.45’teki Cüneyt Özdemir ile beşN birK’nın hemen sonrasında 22.00’de Ahmet Hakan, Tarafsız Bölge’de o günün en önemli olayını, kanaat önderleri ve konunun uzmanları ile tartışacak.

Cuma ve Cumartesi günlerinin tartışma programı, ne olduğunu anlamak ve öğrenmek için 21.00’de Ne Oluyor?, Pazar günü ise 20.00’de Fikret Bila ve Murat Yetkin Ankara Kulisi’ne ve ardından Taha Akyol programı Eğrisi Doğrusu’na devam edecek.

Doğru, tarafsız, zamanında, yaşamı ıskalamayan habercilik…

CNN TÜRK’ün haber kuşakları: 6.00’da Özge Uzun’la Güne Merhaba, 09.00’da Başak Şengül ile Gün Başlıyor, 12.00’de Seda Öğretir ve Serdar Cebe ile Bugün, 17.30’da Şirin Payzın ile Gün Biterken ve hafta sonu ise 09.00’da Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu.

09.00’da Başak Şengül ile Gün Başlıyor kuşağının içinde, 09.40’ta Ebru Baki ile Parametre, 10.30’da CNN TÜRK Haber Toplantısı ve 11.05’te Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi’ni izleyeceksiniz.

Haberin hikayesi ve perde arkası Yavuz Oğhan ile Günün Şifresi’nde…

Yavuz Oğhan, hafta içi her gün saat 19.00’da Günün Şifresi’nde öne çıkan haberleri ele alıyor. Haberin hikayesi ve perde arkası Günün Şifresi’nde mercek altına alınıyor.

Aysun Bal ile “Bu Hafta”nın gelişmeleri…
Aysun Bal’ın sunumuyla, her Cuma 19.45’te, haftanın haberleri “Bu Hafta”da ekrana taşınacak.

Keşif, macera ve lezzet “CNN TÜRK Gezi”de…
CNN TÜRK’ün gezi programlarında; Güven İslamoğlu ile Alternatif Rota’da insan ve yol hikayeleri, Fatih Türkmenoğlu’yla Hayat Gezince Güzel ile yurt içi ve yurt dışında görülmesi gereken yerler, Mehmet Yaşin ile Lezzet Durakları’nda yurt içi ve yurt dışındaki lezzet durakları ekrana gelecek.

Merva Ulusoy ile İş’te Gündem
Merva Ulusoy’un hazırlayıp sunduğu iş dünyası programı İş`te Gündem yeni yayın döneminde, Çarşamba’ları iş dünyasının başarılı bir ismini konuk edecek.

Cem Seymen ile Ev Arıyorum Eylül’de başlıyor…
Cem Seymen ev arayan bir aileyle birlikte CNN TÜRK ekranlarında ev arayacak.

Saba Tümer’le Bu Gece sürprizi…
Saba Tümer’le Bu Gece, 20 Eylül’de değişikliklerle izleyicileriyle yine CNN TÜRK’te buluşacak.

Bünyamin Sürmeli ile hava durumu…
CNN TÜRK Hava Durumu Editörü Bünyamin Sürmeli, hava durumu tahminlerini aktarmaya devam edecek.

Ekonomi, spor, kültür-sanat, dış haber, eğitim, sağlık…
Hafta içi her gün: Ebru Baki ile Parametre ve Paranın İzi’nde ekonominin nabzı, Nefise Karatay ile Afiş’te kültür-sanat dünyası haberleri, hafta içi 14.30’da Hande Aşık ile dünyadaki gelişmeler ekrana taşınacak.

Avrupa Futbol Geceleri CNN TÜRK’te…

Barış Kuyucu, Nebil Evren, Alp Özgen, Cem Yılmaz’ın sunumu Uğur Meleke’nin yorumlarıyla CNN TÜRK spor programları ve bültenleri, Spor Vizyon, Sınırsız Futbol ve Avrupa’da Futbol Gecesi, ekrana gelecek.

Leyla Ataman ile Check-up’ta merak edilen sorularla, sağlık dünyasının kapıları aralanacak. Sait Gürsoy ile Başarıya Doğru öğrencilere rehberlik edecek.

Tahire Demircan ile Işıltılar, Noyan Doğan ile Bakış, Cem Seymen ile Sanayi Rotası, Emel Özuğur ve Uğur Cebeci ile Kokpit, Özel Sektör, Oradaydım’da yeni yayın döneminde ekrana gelecek.

CNN TÜRK spikerleri; Büşra Sanay, Sultan Arınır, Burak Törün ve Tunç Arslanalp haber bültenlerinde son dakika gelişmelerini aktaracak.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN