forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

GÜRSEL TEKİN AHMET HAKAN'IN PROGRAMINA CANLI YAYIN DARBESİ YAPTI...

Aktif .

ahmethakan_gurseltekinCNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğuTarafsız Bölge programında eşine az rastlanır bir canlı yayına sahne oldu. CHP ile BDP arasındaki seçim ittifakı tartışmalarını konu alan programa bağlanan CHP Genel Başkan yardımcısı Gürsel Tekin programın konuğuyla tartıştı,Ahmet Hakan'a 'Bu programı bitirin' dedi...
Tekin,'CHP ile BDP ittifakı diye bir şey zaten hiç olmadı bile. Neyi tartışıyorsunuz saatlerce? Oradaki arkadaş CHP'yi bu şekilde tartışma konusu yapamaz' derken CHP Parti Meclisi üyesi Korkmaz Karaca'nın cevap vermesiyle gerilim doruğa tırmandı.

"LÜTFEN PROGRAMI BURADA BİTİRİN!"

Ahmet Hakan'a; 'Siz ciddi ve saygın bir programsınız. Haftaya ben gelip CHP ile ilgili sorularınızı yanıtlarım. Ama rica ediyorum bu tartışmaya son verin lütfen' diyen Tekin, Korkmaz Karaca'nın CHP adına programda konuşmasından ne kadar rahatsız olduğunu gösterdi. Zor durumda kalan Ahmet Hakan ise; 'Zaten süremiz doldu, programı bitirmek üzereydik. Siz söylediğiniz için değil ama, süremiz bittiği için kapatıyoruz' diyerek programı kapattı.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN