forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

SOSYAL ALEM RADYOYA TAŞINIYOR...

Aktif .

fuat_ugurGazeteci-Yazar Fuat Uğur,  90.2 FM bandından yayın yapan Turkuvaz Radyo’da ilginç bir programa başlıyor. Program, özellikle Twitter ve FaceBook gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden iletişim gerçekleştirmeyi hedefliyor.

25 Kasım Perşembe gününden itibaren Saat 14.00’de başlayacak bir saatlik programın adı “FUAT UĞUR’LA SOSYAL ÂLEM”..

Program, özellikle Twitter ve Face Book gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden iletişim gerçekleştirmeyi hedefliyor. Fuat Uğur, yayın saatinde Twitter ve Face Book’ta yazanlar, duygularını paylaşanlarla net vasıtasıyla doğrudan iletişime geçecek. Sanatçı, gazeteci, akademisyen, politikacı ya da her çeşit meslekten takipçilerin ilginç ve çarpıcı paylaşımlarını, davetlerini, etkinliklerini, görüşlerini ve sloganlarını aktaracak. Programda Fuat Uğur’un seçtiği şarkılar da yer alacak.

Fuat Uğur’un Twitter ve FaceBook paylaşımcısı olan tüm sanatçılara, edebiyatçılara, gazetecilere, akademisyenlere ve politikacılara bir çağrısı var:
“Görüşlerinizin, sloganlarınızın, davetlerinizin, ilginç paylaşımlarınızın, çağrılarınızın, etkinliklerinizin ve çalışmalarınızın Turkuvaz Radyo’dan duyurulmasını istiyorsanız her Perşembe saat 14.00’den itibaren elleriniz ve gözünüz Twitter ve Face Book’ta, kulağınız da 90.2 Turkuvaz Radyo’da olsun.”

Fuat Uğur bu arada spiker Kübra Doğru ile birlikte ATV Avrupa’da her Pazar günü saat 11.00’de AVRUPA’DA GÜNDEM adlı bir programın da sunuculuğunu yapıyor.

DKM ARŞİVİ