forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Aktif .

altin_orumcekWeb ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin tanıtımı ve bu alandaki yatırımların özendirilmesini amaçlayan ''Altın Örümcek Web Ödülleri'' sahiplerini buldu.   

Turkcell Kuruçeşme Arena'da, SunExpress sponsorluğunda gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan DorukNet Genel Müdürü ve Altın Örümcek Ödülleri yaratıcısı Gökhan Erkman, 1993 yılında internet servisleri sunmak üzere kurulan ilk firma olan DorukNet'in, özellikle kurumsal çözümlere yönelerek, düzenli kapasite artışlarıyla Türkiye'deki en yüksek bant genişliğine sahip servis sağlayıcılardan biri konumuna geldiğini söyledi.

Erkman, İstanbul'da yer alan veri merkezi ve Türkiye çapında kurulu güçlü altyapısıyla 15 bini aşkın kurumsal müşteriye internet çözümleri kapsamında kiralık hatla internet erişimi, sunucu barındırma ve kiralama, mail ve web hosting, VPN ve diğer proje bazlı internet servisi sunduklarını belirtti.

40 kategoride, bin 500 başvurunun yapıldığı ''Altın Örümcek Web Ödülleri''nde değerlendirmeyi, Türkiye'nin bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan 55 jüri üyesi gerçekleştirdi.

 EN İYİ WEB SİTESİ

En iyi web sitesi ödülünü www.ruffles.com.tr alırken, www.niltakipte.com ünlü siteleri kategorisinde, www.turkcellsuperlig.com da mikrosite kategorisinde ödüle layık bulundu.

Görme engellilere uygunluk kriterine göre de değerlendirilen web siteleri arasında www.anitkabirozeldefteri.com ve www.renkliufuklar.com siteleri, görme engelliler tarafından en erişilebilir iki site olarak seçildi.

Türkiye'nin en başarılı web sitelerinin açıklandığı gecenin sunuculuğunu Yosi Mizrahi yaptı.

İnternet, reklam, pazarlama ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı gece, Mazhar-Fuat-Özkan konseriyle sona erdi.

DKM ARŞİVİ