forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

CUMHURBAŞKANLIĞININ MEDYA TAKİBİNİ 2011'DE DE MTM YAPACAK

Aktif .

mtmCumhurbaşkanlığı, medya takibi servisi için bu yıl da Medya Takip Merkezi (MTM) ile çalışmayı seçti. MTM, Cumhurbaşkanlığı’na 2007 yılından beri servis sağlamayı sürdürüyor…
Cumhurbaşkanlığı, medya takibi ve ölçümleme servisleri için 2011 yılında da Medya Takip Merkezi’ni (MTM) çözüm ortağı olarak belirledi. Kurum, Cumhurbaşkanlığı ile ilgili yayınlanan her türlü haber ve yazıyı, medyayı an be an takip eden MTM’nin sistemi üzerinden online olarak izleyecek.

Medya Takip Merkezi’nin Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, Cumhurbaşkanlığı gibi Türkiye’nin en önemli kamu kurumuna servis vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhurbaşkanlığı’na servis vermek büyük ve önemli bir sorumluluk. Kuruma en iyi hizmeti sunmak, güçlü bir teknoloji ve nitelikli insan kaynağı gerektiriyor. Biz de bunun gereğini yerine getirerek hem pazardaki yerimizi sağlamlaştırıyor hem de sektörün çıtasını yukarılara taşıyoruz. Ankara şubemiz, Bursa ve İzmir temsilciliklerimizle, kurumlara yerinde hizmet sunuyor ve müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul ediyoruz.” dedi.

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN