forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

WORLD TRAVEL CHANNEL TÜRKİYE YAYINDA

Aktif .

world_travelDemet Sabancı Çetindoğan’ın sahibi olduğu MediaSa Yayıncılık A.Ş bünyesinde kurulan ‘World Travel Channel’ yayın hayatına başladı.

Vizyonu, Türkiye’yi ve güzelliklerini tüm dünyaya en iyi şekilde tanıtmak, ülkemize gelen turist sayısını artırmak ve ekonomiyi desteklemek olan World Travel Channel, bugün ((28.02.2011) 11096 vertecal, 30000 Pol V frekansından yayın hayatına merhaba diyor.

World Travel Channel, gerek Türkiye gerekse tüm dünya genelinde ‘ilk turizm network’u olma özelliğini taşıyor. Network ’un her aşamasında, televizyon kanalı, elektronik ticaret sitesi, IPTV, WEB TV ve hatta çok dilli çağrı merkezi olarak yer alıyor.

World Travel Channel, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimizi aktarmanın yanı sıra, Türkiye'nin son yıllarda göstermiş olduğu büyük gelişimi de uluslararası platforma taşımayı amaç ediniyor.

Tüm hedef kitlelerine yönelik 24 saat canlı yayın yapacak olan World Travel Channel, seyahat ve destinasyonlar, exper’lerin analizleri, günlük hava-yol durumu gelişmeleri, turizm sektöründen haberler ve renkli belgesellerle ‘seyahat’ kapsamına giren her sorunun yanıtını izleyicilerine aktarıyor.

World Travel Channel, tüm bunların yanı sıra sevilen televizyon yıldızları ve ünlü isimlerin renklendireceği; gezi, magazin, yemek, sağlık, alışveriş, spor ve yarışma programlarıyla da canlı, neşeli, dinamik bir yayın gerçekleştirmeyi  hedefliyor.


DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN