forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

YALÇIN DOĞAN ZAMAN GAZETESİ VE YAZARLARINA CANLI YAYINDA DEMEDİĞİ BIRAKMADI...

Aktif .

yalcindogan_NTVHürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Doğan NTV'de dün akşam yayınlanan 'Doğrudan Siyaset' programında Zaman Gazetesi ve yazarlarıyla ilgili sert ifadeler kullandı.

Çiğdem Anad'ın yönettiği ve medyanın konuşulduğu programın konuşmacılarının benzer görüşleri dile getirmesi dikkat çekti.

Programın konukları, Hürriyet yazarı Yalçın Doğan, Hürriyet yazarı Hadi Uluengin, Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Abakay, Milliyet Gazetesi yazarı Derya Sazak ve Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi Esra Arsan'dı...

Programda Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Doğan'ın Zaman Gazetesi'yle ilgili kullandığı sert cümleler dikkat çekerken, programda bu suçlamalara cevap verecek kimse yoktu...

"Cemaat medyasında yazanlar her ne dedilerse aynen gerçekleşti. Nereden alıyor bu bilgileri bu adamlar. Adamlar her ne yazdılarsa o oldu. Aylar öncesinden yazıyorlar aynen oluyor. Onlar da 10-15-20 yıllık gazeteci. Ama hiç bir başarıları yok. Gazetecilik adına insanların dikkatini çekecek, helal olsun dedirtecek hiç bir başarıları yok. Birdenbire son bir kaç yıldır ne dedilerse çıktı. Ama nasıl oluyorsa her ne yazıyorlarlsa aynen oluyor. Ben bu sorunun cevabını bekliyorum. İsim isim yazıyorlar,nokta atışı yapıyorlar, bu nasıl oluyor? Bu nasıl bir örgütlenme, nasıl bir kaynaşma, nasıl bir diyalog? "

DKM ARŞİVİ