forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TİVİBU'NUN SPOR KANALI SPORTİVİ YAYINA BAŞLADI...

Aktif .

ETİKETLER:SportivilTivibuEv

tivibu_evTTNET, Tivibu platformunu geliştirmeye devam ediyor. Sporun Yeni Yüzü SPORTİVİ, Tivibu Web ve Tivibu Cep’te yayına girdi.

Futbol odaklı fakat sporun her dalına yer verecek olan SPORTİVİ, kısa süre içinde Tivibu Ev’de de yayına geçecek.

Futbol odaklı fakat sporun tüm branşlarına yer veren, aynı zamanda güncel olaylara farklı bakış açıları getiren SPORTİVİ, bünyesinde sporun uzman isimlerini barındırıyor. Dolu dolu içerikle izleyicilerin karşısına çıkan SPORTİVİ’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Gökhan Dinç yapıyor. Aykut İnce, Güven Taner, Kadir Çetinçalı, Harun Muslu, Pascal Nouma, Ali Ece, Gürcan Bilgiç, Alp Darıcı, Deniz Fuat Çimen, Orhan Gencer, Zeynep Özdemir, Kübra Aslan ve Zadik Gökoğlu gibi isimler, sporun her alanına dokunan farklı yayınlarla izleyici karşısına çıkıyor.

Spor dünyasının ve taraftarların buluşma noktası olma hedefiyle yola çıkan ve 24 saat yayın yapan SPORTİVİ, 30 Haziran 2011 tarihi itibariyle Tivibu Web 77. Kanalda ve Tivibu Cep’te yayına girdi. SPORTİVİ, kısa bir süre sonra Kablolu Yayın Lisansı ile ilgili RTÜK prosedürlerinin tamamlanmasının ardından da Tivibu Ev'de 77. kanalda SD yayında ve 377. kanalda ise HD yayında olacak.

TTNET Hakkında

2006 yılında  tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN