forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ŞİKE SORUŞTURMASINDA 2. DALGA...

Aktif .

sadrisenerŞike soruşturmasında 2. dalga başladı. Polisin elinde 22 kişilik gözaltı listesi bulunduğu dile getirilirken,Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Mahmut Özgener de gözaltına alındı.Alınan bilgiye göre, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen Şener, burada sağlık kontrolünden geçirildi.

Trabzonspor Başkanı Şener, sağlık kontrolünün ardından Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Garaj kapısından içeri alınan Şener, burada yaptığı kısa açıklamada, "Konuyla ilgili bir bilgim yok, emniyette bana söyleyecekler" dedi.

YÖNETİMDEN BİR İSİM DE GÖZALTINDA
Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Trabzon'da bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Trabzon'da kimliği açıklanmayan bir kişinin gözaltına alındığı, söz konusu kişinin şehir merkezinde bulunan evinde arama yapıldığı bildirildi.

Şu anda Trabzonspor yönetiminde görev almadığı belirtilen bu kişinin, evinde yapılan aramanın tamamlanmasının ardından Trabzon Emniyet Müdürlüğüne getirilmesi bekleniyor.

SORUŞTURMA BEŞİKTAŞ'A DA SIÇRAYACAK İDDİASI
Şike soruşturmasının Beşiktaş'a da sıçrayacağı iddia edildi. Beşiktaş'ın Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın da ifade vermek üzere İstanbul
Emniyeti'ne çağrılacağı öne sürüldü.  Serdal Adalı'nın ardından İstanbul BüyükŞehir Belediyesi'nin forvet oyuncusu İbrahim Akın'ın da ifadesine başvurulacağı kaydedildi. İkili emniyete gelmediği takdirde haklarında arama emri verilecek.(Haberturk.com)

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN