forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

LONDRA MERKEZLİ EUROVİZYON HABER PORTALI YAYINA BAŞLADI...

Aktif .

eurovizyon.co.ukİnternet haberciliğinin giderek yaygınlaştığı günümüzde, Londra merkezli yeni bir haber sitesi olan www.eurovizyon.co.uk da yayın hayatına başladı.

 

Uzun yıllardır İngiltere'de yaşayan ve aynı zamanda Dördüncü Kuvvet Medya yazarları arasında yer alan Mustafa Köker’in Yayın Yönetmenliğinde hizmete giren www.eurovizyon.co.uk “dünyayı buradan izleyin” sloganıyla sosyal medyada yerini aldı.


Başlangıçta, Avrupa, Türkiye ve dünyadaki gelişmelerden seçkin haberlere yer veren Eurovizyon, her biri alanında seçkin yazar kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Sitenin kurucusu ve Yayın Yönetmeni Mustafa Köker, haberciliğin yanısıra, birikimlerini sitede yazar olarak okurlarıyla paylaşırken, yine uzun yıllar Londra’da gazetecilik yaptıktan sonra Türkiye’ye dönen, Cumhuriyet gazetesi dış haberler servisi editörlerinden Mustafa Kemal Erdemol da sitede yazıyor.

Star ve Star Kıbrıs gazetelerinin Londra Temsilcisi Mihrişah Safa, Zaman gazetesi Londra Temsilcisi İlhan Gökalp, Dilek Kaykılar ve Star Kıbrıs gazetesi editörü Gözde Akben de sitenin gazeteci- yazarları arasında.

Sosyoloji alanında uzman Prof. Dr. Talip Küçükcan ile Doç. Dr. Ali Murat Yel ile, akademik ve mesleki birikimlerini Eurovizyon okurlarıyla paylaşıyorlar.

İşadamı Cafer Mahiroğlu’nun ekonomi ve finans yorumlarının yanısıra, Eurovizyon’un yazar kadrosunda ayrıca Özden Bayraktar, Aygün Güneş, Nur Akyıldız, Burcu İncekara, Aynur Gökyıldız ve Cemre Ceren Yalçın da yer alıyor.

Sitenin editörü Mustafa Köker, Avrupa merkezli olan ancak geniş bir alanı hedefleyerek Eurovizyon adıyla yayın hayatına atılan www.eurovizyon.co.uk’in, bağımsız habercilik yapacağını belirti. Köker, sitenin, dünyanın farklı merkezlerinden yazan kadrosu ile önümüzdeki dönemde içeriği ve görselliği ile öne çıkan bir haber portalı olmayı hedeflediğini de  kaydetti.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN