forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

FEHMİ KORU ERTUĞRUL ÖZKÖK'LE PROGRAM YAPACAK MI?

Aktif .

fehmi_koru_haberturkStar'a geçen Fehmi Koru, Ertuğrul Özkök'le birlikte program yapacağı şeklindeki iddialara bakın ne diyor?

Habertürk TV'de Ece Üner'in sorularını yanıtlayan Koru, Zaman gazetesini neden bıraktığı yönündeki soruya: '' Zaman gazetesinde ben 1 milyon kişiye sesimi duyurmak için bir geçiş yaptım. Seçim öncesinde boş oturmak yerine en önemli alternatif Zaman'dı. Zaman'da çok yazar var. Ben iki sütun dolduruyorum. Orası bir sütun verebildi. Daha hareketli bir ortamda olmayı arzu ediyordum. Sevgili Ekrem Dumanlı ve Mustafa Karaalioğlu bir dizi tedbir aldı'' şeklinde karşılık verdi.


ÖZKÖK İLE PROGRAM YAPACAK MI?

Geçtiğimiz günlerde Aydın Doğan ile bir araya gelen Koru, bu görüşme sonrası Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök ile program yapacağı yönündeki iddilara da yanıt verdi.

Koru, Aydın Doğan ile yaptığı görüşmeyi şu sözlerle anlattı: '' Aydın Bey ile konuştuk. Bu fikir de konuşuldu. Masadaki bir başka ortak dostumuz önerdi bunu. Aydın Bey'in de hoşuna gitti. Zaten çok daha önce Balçiçek İlter de teklif etmişti bunu. Galiba Ertuğrul Özkök kabul etmemiş, o yüzden olmamıştı. Ertuğrul Özkök belli fikirleri gayet iyi savunuyor. Ben de bazen cevaben yazıyorum. Gazete sayfalarında tartışıyoruz. Sözlü olarak yaparsak herkes daha rahat takip eder. Ama tabi Ertuğrul Özkök'ün tercihi.''

Doğan grubuna geçir geçmeyeceği yönündeki bri soruya da esprili bir cevap veren Koru, 80 yaşına geldiğinde Doğan grubunda yazabileceğini belirtti.

video


DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN