forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

YEDİ GAZETECİ UMRE'DE...

Aktif .

gazeteciler_umreSamanyolu TV’de ekrana gelen Mukaddes Yolculuk programında, yedi gazetecinin Umre'de yaşadığı ilginç anlar çarpıcı görüntülerle ekrana geliyor.

Her gün farklı bir mekanı ziyaret eden Mehmet Altan, İskender Pala, Hüseyin Gülerce, Ahmet Taşgetiren, Harun Tokak, Avni Özgürel ve Faruk Mercan, gittikleri yerlerde duygusal anlar yaşıyor. 

Gazetecilerin Safa ile Merve tepeleri arasında yaptıkları “Say” yürüyüşü görüntüleri, Nur Dağı yolculuğu sırasında yaşanan ilginç anlar, Hudeybiye Barış Antlaşması’nın imzalandığı ve Peygamber efendimizin parmaklarının arasından su akıttığı, 1400 kişinin de kana kana içtiği mucizenin gerçekleştiği Hudeybiye’den görüntüler, 10 kişilik bir Müslüman öğretici grubunun müşrikler tarafından hile ile pusuya düşülerek şehit edildikleri Raci’deki anları, Adem aleyhisselam ile Havva validemizin Cennet’ten ayrılıp yeryüzüne indirildikten sonra buluştuğu Arafat’ı ziyaretleri Samanyolu TV’de ekrana taşınıyor.

Çekim boyunca yaşanan birbirinden ilginç anlar, kutsal topraklardan kameraya yansıyan muhteşem görüntüler Ramazan ayı boyunca Samanyolu ekranlarında olmaya devam ediyor.

DKM ARŞİVİ