forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

DOĞAN ARTIK BİR ŞEY SATMAYACAK...

Aktif .

ETİKETLER:Aydın Doğan

aydin dogan_300Doğuş Grubunun ekonomi kanalı CNBC-e'ye konuşan Doğan Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Aydın Doğan çarpıcı açıklamalar yaptı.

- Medya Grubunda yeni satışlar olacak mı?

Kesinlikle ne satış tasarısı var... . Kanal D, Hürriyet, Posta, CNN Türk'le... Bizim artık medya grubunu satıp böyle bir düşüncemiz, tasarımız yok. Uzaktan yakından bir düşüncemiz yok. Mansimov'u severim. Mübariz iyi insandır, arkadaşımdır ama ben mübariz'i yazdan beri görmedim. Hüsnü benim eski arkadaşımdır. Aylardır görmedim. Tavla oynardım, ondan ayrı oynayamıyorum. yıldırım (demirören)... Severim, babası arkadaşımdır. Onla uzaktan yakından ilgim yok. nasıl çıktı aklım almıyor. bizim meslek tefessüh(fesih olmuş) etmiş.

STAR'IN SATIŞINDAN PİŞMAN OLDU MU?


- Sattıklarınız arasında pişmanlık duyduğunuz var mı?

Sattığım bütün medya varlıklarına üzüldüm. Hele Milliyet gazetesine. Manevi şeyi de vardı bende. Ben mesleğe onla girdim. ama alanlara allah hayır etsin. başarılı olmalarını istiyorum. Star'ı çok sevdiğim birine sattım, babasını da kendisini de seviyorum. Başarılı olacağına inanıyorum. İnsan sattığına üzülür... Ama pişmanlığım yok.

BİR NUMARALI RAKİBİM OLSUNLAR


- Ama bazı sattığınız varlıklarda problemler çıktı, ortaklar arasında, bu durum size nasıl yansıyor?

Onlara girmek istemiyorum. Ama sattıklarım içinde manevi olarak en çok üzüldüğüm Milliyet. Benim ilk gözağrım. Ben onunla Kanal D'yi kurdum. Alanlara hayırlı olsun. İkisinin de 1 numaralı rakibim olsun istiyorum.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN