forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TARAF GİDENLERİN ARDINDAN BU MANŞETİ ATTI: MİNNETTARIZ...

Aktif .

tarafaltanTaraf Gazetesi Ahmet Altan ve diğer kurucu ekibin ayrılmasını sürmanşetten 'Minnettarız' başlığıyla duyurdu. 

 

Taraf Gazetesinde yayınlanan haber şöyle... 

Beş yıl önce yayın hayatına başlayan Taraf gazetesinin Kurucu Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan ve Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Yasemin Çongar, gazetedeki görevinden dün istifa etti. Taraf gazetesi yönetimi tarafından Altan ve Çongar’ın istifasıyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Kendileri gazetemizin verdiği demokrasi mücadelesinde bizlere minnettarlıkla anacağımız, üzerine çok daha büyük bir bina inşa etmemizi sağlayacak bir temel bırakmışlardır” dendi.

Hayatımın en önemli beş yılı

Taraf gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Yasemin Çongar, istifa kararını dünkü yazı işleri toplantısında açıkladı. Gazetenin yazı işlerine, muhabirlerine ve tüm personeline veda eden Çongar, “Burada hiçbir zaman unutamayacağım, hayatımın en önemli beş yılını geçirdim. Bu gazeteyi bugüne kadar beraber çıkardık, bundan sonra da sizler çıkartacaksınız” dedi. Ahmet Altan ise bir “veda yazısı” kaleme aldı.

Minnettarız

Taraf yönetiminin Altan ve Çongar’ın istifasıyla ilgili açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sayın Ahmet Altan ve Genel Yayın Yönetmen Yardımcımız Sayın Yasemin Çongar, bugün (dün) itibariyle görevlerinden ayrılmışlardır. 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN