forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TARAF'TAKİ KRİZ YASEMİN ÇONGAR NEDENİYLE ÇIKMIŞ

Aktif .

Taraf Gazetesi’nde kriz sonrası yapılan toplantıda gazetenin sahibi Başar Arslan’ın krizin Yasemin Çongar nedeniyle çıktığını söyledi... 

Medyatava.com'un haberine göre, bir saat aralıksız konuşan Başar Arslan, toplantıda tüm Türkiye’nin merak ettiği konulara değindi. İşte yaklaşık 30-35 çalışanın katıldığı tarihi Taraf Gazetesi toplantısında yaşananlar:

Ahmet Altan’a Yasemin Çongar İle Çalışmak İstemediğimi Söyledim

"Ahmet Altan’a Yasemin ile çalışmak istemediğimi söyledim ve yerine başka bir isim bulma teklifinde bulundum. Ahmet bu teklifime karşı çıktı, o yoksa kendisinin de olmayacağını söyledi. Teklifimi “Sen kal,Yasemin’in yerine başkasını bulalım.” diyerek tekrarladım. Tartışma derinleşti ve istifalar gelmeye başladı."

Ahmet Altan’a Borcumuz Bu Gazeteyi Devam Ettirmektir !

"Ahmet Altan ile dostluğumuz devam ediyor, bu yüzden kimse birbirine kırgın değil, aynı zamanda çalışan diğer arkadaşlarında bir yere gitmesini gerektirecek bir durum söz konusu değil. Gazete yoluna devam edecek, yeni bir ekiple çalışmak gibi bir durum söz konusu değil, siz yönetim kadrosunu aranızdan seçeceksiniz. (Bu yorum yeni genel yayın yönetmeninin Yıldıray Oğur olacağı yönünde yorumlanıyor.) Şimdiye kadarki sürdürdüğümüz yayın çizgisinden sapmamız olamaz. Eğer yayın çizgimizde en ufak bir sapma hissederseniz şimdi değil o zaman gidersiniz. Yeni birileri değil, bizzat sizler yöneteceksiniz gazeteyi… Her şey eskisinden daha güzel olacak, göreceksiniz…" 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN