forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

'Taraf'ta kalmam için hiçbir sebep kalmadı'

Aktif .

yildiray-ogurKuruluşundan beri Taraf gazetesinde çalışan ve köşe yazarı Yıldıray Oğur, Taraf'ta son yaşananları eleştirerek artık gazetede kalmasının hiçbir anlamanın kalmadığını yazdı ve Taraf'tan ayrıldığını açıkladı. 

Yazısında, gazetede son yaşanan olayları uzakta olduğu için takip edemediğini belirten aynı zamanda Akil İnsanlar Heyeti üyesi Oğur, gazetenin ayakta kalması için çalışan insanların görevden alındığını yazdı ve patronajı eleştirdi. 

Gazetede yaşananlar olayların medyada "Hasan Cemal'in Milliyet'ten ayrılması kadar yer almadığını ifade eden Yıldıray Oğur, "Herhalde tasfiyenin arkasında o gürültüyü çıkaran medya gazileri ve AKP malulleri derneğinden isimler de var." diye yazdı.

Yıldıray Oğur, artık kendisini Taraf Gazetesi'ne bağlayan bir şeyin kalmadığı yazarak gazetedeki köşe yazarlığını da bıraktığını belirtti.

"Taraf’a epeyce yüklenmiş olarak ayrılıyorum Taraf’tan. Geriye beni buraya bağlayan pek bir şey kalmadı. Şimdi bu tabloda bir saniye bile kalmak, tarihe böyle kötü bir poz vermek istemem." 

Yazının tamamı için tıklayın...

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN