forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Kiralık Villalar dizi sektörünün hizmetinde...

Aktif .

ETİKETLER:Kiralık Villa

aski-memnu-yaliKiralık villalar, yerli dizi sektörünün gelişmesiyle, İstanbul gayrimenkul sektörünün en çok talep görenleri arasında yer almaya başladı. 

Yerli dizi sektörünün uluslararası pazarlara açılmasıyla birlikte bir endüstri haline gelmesi diğer sektörleri de etkilemeye başladı. 

İhtiyaç duyulan lüks ve dönem dizileri için klasik araçlar, yalılar ve ahşap yapılar çekimler süresince kullanılıyor. Özellikle dönem dizileri için bu mekanlar yıllık, sezonluk, aylık veya günlük olarak kiralanabiliyor. 

Böylece kiralama sektörünün içinde olan bütün ürünler ayrı bir sektör oluşturma yoluna gidiyor. Kiralama sektörünün başını ise gayrimenkul yatırımları çekiyor.

Kimi zaman ünlü bir iş adamının, kimi zaman ise köklü bir İstanbul ailesinin yeni taşındığı evler olarak gördüğümüz 'kiralık villalar' bulundukları lokasyon ve diğer özelliklerine göre fiyatlandırılıyor.

Sezon için anlaşan kiralık villa sahipleri, aylık veya günlük kiralara kıyasla daha uygun bir fiyat tarifesi üzerinden işlem yapıyorlar.

Kiralanan villanın kendisine ait havuzu olması, otopark genişliği, metrekare bilgisi villanın kiralama bedeline artı yönde yansıyor. Bazı villa sahipleri yapım şirketlerine çekimlerde yardımcı olmaları açısından hizmet kar kontenjanı dahi sağlayabiliyor. Bu durum sektörün istihdam fırsatlarını genişletiyor. 

DİZİLER YENİ BİR SEKTÖR DOĞURDU

Diziler için 'Kiralık Villa' ve diğer mekan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla internet ortamında web siteleri kurulmaya başlandı. 

Yapım şirketlerinin kiralık villa arayışlarını online emlak platformları üzerinden yaptıklarını belirten Emlakdevri.com kurucu ortağı Sinan İşçimenler, “Yapım şirketlerinin arayışlarını, emlak sahipleriyle buluşturanlar, koşullar ne olursa olsun emlak danışmanlarıdır. Bunu bildiğimiz için sistemimizde sadece emlak danışmanlarının ilanlarına yer veriyoruz. Emlak danışmanlarının referanslarını inceleyip, yatırım veya kiralama yapmadan önce fikir sahibi olmanı sağlıyoruz. Böylece gayrimenkul sektöründeki güven sorununu da ortadan kaldırmış oluyoruz.” diyor. 

Kiralık villalarla ilgili fiyat almak ve karşılaştırma yapmak isteyenler, EmlakDevri kiralık villa inceleyebilirler. 

 

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN