forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TRT'de 12 yönetici görevden alındı...

Aktif .

 trtbuyukTRT'de üst düzey görevlerde bulunan 12 yöneticinin görevlerine son verildi. 


GÖREVDEN ALINAN İSİMLER

TRTAvaz'dan iki müdür İbrahim Gürkan ve Sedat Kadı; TRTHaber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanlığı'nda Özgür Yılmazkol, Ahmet Torun, Cavit Atasever, Atilla Tuğra, Erol Yüksel, Murat Özköse ve Mustafa İnan; Yurt Haberler Müdürü Ersin Şamlı; Teknik müdürler Fatih Kapan ve Gökhan Yüksel görevlerinden alındı.

GELEN İSİMLER

Görevden alınanların yerine yeni atamalar da yapıldı. Haber Dairesi Başkan Yardımcılıklarına Serhat Akça ve Tarık Akyıldız getirildi. TRT Haber Koordinatörlüğü'ne Yaşar Köteli, Spor Koordinatörlüğü'ne Abdurrahman Başpınar,TRT Avaz Koordinatör Yardımcılığı'na Murat Akkoç, teknik müdürlüklere İbrahim Eroğlu ve Mehmet Kavas atandı.

TRT ŞEŞ'TE GÖREVDEN ALMALAR

TRT ŞEŞ Koordinatör Yardımcısı Sedat Dalda, Haber Müdürü Cumali Çaygeç, Yayın Müdürü Çetin Tüzün (Diyarbakır’a gönderildi), İdari Müdür Ali Kemal (TRT Türk’e yollandı), Haber İstihbarat Müdürü Mehmet Çığın görevinden alındı. Dış HaberlerDairesi Başkanlığı’ndan Mehmet Çolak ile Mehmet Yekta da görevden uzaklaştırıldı. Görevden almaların önümüzdeki günlerde de süreceği iddia ediliyor.     

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN