forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Yeni Şafak gazetes 20. yaş gününü kutladı

Aktif .

ETİKETLER:Yeni Şafak

yenisafak-56023 Ocak 1995'te kurulan Yeni Şafak gazetesinin 20. yaş günü gazetenin Bayrampaşa'da bulunan merkez binasında kesilen pastayla kutlandı.

Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Yazı İşleri Müdürü Fuat Atik, İstihbarat Şefi Recep Yeter, Yurt Haber Müdürü Ali Teker, Ekonomi Müdürü Yakup Kocaman, Dış Haberler Müdürü Bercan Tutar, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca, İnternet Servisi Şefi Ersin Çelik, Reklam Piri Genel Müdürü Abdullah Hanönü ve Yeni ve TV Net Kurumsal İletişim Müdürü Yavuz Yaman başta olmak üzere Yeni Şafak yazarları ile kardeş kuruluş TV Net'in personeli katıldı.

Gazetenin birinci sayfasının işlendiği 20. yıl pastasını Reklam Genel Müdürü Yardımcısı Gülay Bayrak kesti.

TVNET'in 8. yılı

Yeni Şafak gazetesinde yapılan kutlamanın ardından aynı binada bulunan Albayrak Grubu'nun bir diğer medya kuruluşu TV Net'in de 8. kuruluş yıldönümü kutlandı. TV Net'in kuruluşuna özel hazırlanan pastayı da televizyonun muhabirlerinden Duygu Öztürk kesti. 20. yılını kutlayan gazete çalışanları ile 8. yılını kutlayan televizyon çalışanlarına üzerlerinde isimlerinin yazdığı özel dolma kalemler hediye edildi.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN