forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Gezici gazeteciler 'Karşı'da bir araya geldi...

Aktif .

ETİKETLER:Karşı Gazetesi

karsi-gazetesiGezi Parkı eylemlerine aktif olarak katılanların bir araya gelerek kurduğu 'Karşı Gazete'nin yayın tarihi ve kadrosunda yer alacak isimler belli oldu.

9 Şubat Pazar günü yayın hayatına başlayacak olan Karşı Gazetesi'nin yazar kadrosu da belli oldu. “Yalana Karşı Gerçeğin Gazetesi” sloganıyla okuruyla buluşacak Karşı’da Gezi Parkı eylemlerinde ön plana çıkan isimler dikkat çekiyor. 

Serdar Akinan,  Ahu Özyurt, Odatv davasında hapis yatan sitenin Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu da Karşı’da yazacak. 

Gazetede eski Bakan Abdüllatif Şener de yazacak. 

Gezi Eylemlerinin en dikkat çeken isimlerinden İhsan Eliaçık da Karşı okurlarıyla buluşacak. Tiyatro ve sinema sanatçısı Şebnem Sönmez de yazılarıyla Karşı’da olacak.

Karşı’da köşe yazacak sanatçılar arasında, tiyatro ve sinema sanatçısı Levent Üzümcüde olacak.  

Sevim Gözay da Karşı’nın yazar kadrosunda yer alacak. Gezi olayları sonrasında Akşam gazetesinden ayrılan Gözay, Karşı okurlarına “merhaba” diyecek.

Mizah yazarı Kaan Sezyum da Karşı’da olacak. Halen Penguen’de yazarlık yapan Kaan Sezyum, Karşı okurlarına da hitap edecek. 

Flash TV Ana Haber anchorman’i Yalçın Çakır da Karşı’da köşe yazıları kaleme alacak. 

9 ŞUBAT’TA ÇIKIYOR

Karşı Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini Eren Erdem, Genel Yayın Yönetmen Yardımcılığını Mehmet Bozkurt, Genel Koordinatörlüğünü Kutlu Esendemir, Yazı İşleri Müdürlüğü’nü ise Oğuzhan Beyaz üstleniyor. 

Karşı Gazetesi, 9 Şubat Pazar günü okurlarıyla buluşacak.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN