forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Kılıçdaroğlu yasadışı montaj kayıtları dinletince kanallar ne yaptı?

Aktif .

kemal-kilicdaroglu-560CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin haftalık grup toplantısında internete düşen yasadışı montaj ses kayıtlarını dinletti.  

Çoğu haber kanalı kayıtların dinletildiği bölümü ekrana getirmedi. CHP'nin kanalı Halk TV ile İpek Grubu'na bağlı Bugün TV ise kayıtların olduğu bölümü ekrana getirdiler.

MECLİS TV YAYINI KESTİ  

Meclis TV Kılıçdaroğlu'nun kayıtları yayınladığı toplantının açılış bölümünü ekrana taşırken kayıtların dinletildiği anların büyük bölümünü yayınlamadı. Haber kanalları ise kayıtların yayınlandığı bölümü ekrana getirmezken Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının başlamasıyla canlı yayına geçtiler. 

CNN Türk ve STV Haber Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının önemli bir bölümünü yayınlarken Habertürk ve NTV kısa bir bağlantı ile yetindi. 24 ise toplantıdan hiç bir bölüm yayınlamadı.

HALK TV VE BUGÜN TV YAYINI KESMEDİ!

Ana akım medyanın görmediği ses kayıtlarını yayınlayan iki kanal ise Halk TV ve Bugün TV oldu. İki kanal da kayıtların dinletildiği bölümde canlı yayına devam etti. STV haber ise kayıtların yayınlandığı bölümü yayınlamadı. 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN