forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Kenan Işık beyin kanaması geçirdi...

Aktif .

kenan-isikTiraytro sanatçısı ve Milyoner yarışması sunucusu Kenan Işık, düşerek başını çarptı. Bilinci kapalı olarak hastaneye kaldırılan Işık'ın beyin kanaması geçirdiği açıklandı.

Kenan Işık, spor için gittiği salonda saunadan çıktığı sırada düştü. Düşerken başını duvara çarpan Işık, bilinci kapalı bir şekilde Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Hızla hastaneye yetiştirilen Işık, saat 17.00'de ameliyata alındı. Ünlü oyuncunun ameliyatının devam ettiği öğrenildi.

HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ!

Tiyatro yönetmeni ve televizyon programcısı Kenan Işık'ın ameliyata alındığı Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden açıklama geldi. Işık'ın beyin kanaması geçirdiği ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Nişantaşı'ndaki Amerikan Hastanesi'nden yapılan açıklama şöyle: "Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14.29'da hastanemiz acil servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın, izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir."

 Kenan Işık, bugün öğleden sonra Beşiktaş Barbaros'ta bir otelin saunasındayken ayağı kayarak düştüğü ve başını yere vurduğu ileri sürülmüştü. Işık'ın eşi Beril Işık, başta olmak üzere yakınları ve arkadaşları hastanede bekliyor.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN