forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

NURİYE AKMAN İLETİŞİM ATÖLYESİ KURDU

Aktif .

nuriye_akmanGazeteci yazar Nuriye Akman, 25 yılı aşkın profesyonel iletişim deneyimini Nuriye Akman İletişim Atölyesi’nde katılımcılarla paylaşıyor.
 
 
 İstanbul Moda’da hizmet veren merkezde, iletişim yeteneklerini keşfetmek isteyen öğrenciler, çalışanlar ve yöneticiler için kapsamlı bir iletişim eğitimi sunuluyor. Akman, iletişim sektöründe çalışanlara ve kurumlara özel eğitimler de sunuyor.

İyi iletişimin temelinin doğru soruları sorabilmek olduğunu belirten Akman, anlamak ve anlaşılmak için iletişim yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesi atölyesine davet ediyor.

Nuriye Akman İletişim Atölyesi’nde; röportaj teknikleri, iyi sunum yapabilme, sesimiz ile barışma, fikirlerimizi etkili bir biçimde savunabilme, Türkçe’yi güzel konuşma ve yazma, gündelik hayatta gerçekleştirdiğimiz söyleşileri fark etme, röportaj, kitap, müzik ve film analizleri yapabilme, ifade biçimlerimizi geliştirme, iletişimde önceliklerimizi belirleme, kendi gücümüzü farketme gibi konular üzerine kapsamlı uygulamalar yapılıyor.
 
İnteraktif öğrenim modeli
 
Nuriye Akman, atölyesinde verdiği eğitimlerde öğrencilerinin özgüvenlerini  ve yeteneklerini açığa çıkarmaları için onlara destek olurken, deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyor. Tüm öğrencileriyle birebir ilgilenen Akman, farklı bir öğrenim modeli uyguluyor.
 
NURİYE AKMAN İLETİŞİM ATÖLYESİ YENİ DÖNEMDE YENİ ATÖLYELERLE AÇILIYOR!
 
Nuriye Akman İletişim Atölyesi, 2009 güz döneminde yeni atölyelerle açılıyor. 27 Eylül 2009’dan itibaren başlayacak olan atölyeler: 
 
‘Ali Ural ile Yazı ve Şiir Atölyesi’

Yazarlık eğilimlerinin belirlenmesi ve desteklenmesinden yola çıkılarak oluşturulan ‘Yazı ve Şiir Atölyesi’nde şair ve yazar Ali Ural, katılımcılara okuma bilinci ve birikimini kazandırmayı hedefliyor. Bir hafta şiir, bir hafta yazı olmak üzere dönüşümlü olarak gerçekleştirilen atölyede Ural, yalnız Türk edebiyatının seçkin yazarlarının değil, katılımcıların metinleri üzerinde de konuşarak edebî tahliller yapıyor. 12 hafta süren atölyede ilham ve hayal gibi yazara güç veren kaynaklar, ironi ve imâ sığınakları irdelenerek, görmenin, elemenin ve çerçevelemenin sırları paylaşılıyor.
Serhat Özşen ile Temel Fotoğraf Teknikleri’

Yeni dönemde başlayacak olan bir diğer atölye ise Serhat Özşen’in Temel Fotoğraf Teknikleri Atölyesi’
.
İlk hedefin gerçek bir fotoğraf projesi üretmek olduğu atölyede, fotoğrafta temel prensipler ve teknik bilgiler uygulamalar eşliğinde aktarılıyor. Yedi hafta süren atölyede, temel bilgilere hakim olduktan sonra,  katılımcılar ekipmanlarını en iyi biçimde kullanmayı öğreniyor ve proje üretimi için harekete geçiyor.
 
Detaylı bilgi için: www.nuriyeakman.com/atolye
Nuriye Akman İletişim Atölyesi Adres: Ruşen Ağa Sok. No:8 Moda- Kadıköy 

DKM ARŞİVİ