forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

IPTV Derneği'nin yeni yönetimi belli oldu...

Aktif .

iptv-dernegiIPTV Derneği’nin 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Derneğin yeni yönetimi belli olurken, başkanlığa Atıf Ünaldı tekrar seçildi.

Yapılan seçim sonucunda Dördüncü Kuvvet Medya Yayın Yönetmeni Ertuğrul Acar, IPTV Derneği'nin Genel Sekreterliğine tekrar seçildi... 

İnternet Temelli Televizyon Teknolojileri Derneği (IPTV)’nin 2. Olağan Genel Kurul toplantısı TTNet’in Esentepe’deki Genel Merkezinde yapıldı.

Genel Kurul’da Derneği geçtiğimiz 2 yılın Faaliyet ve Denetim Raporları onaylanırken, yapılan seçim sonucunda yeni yönetim de belli oldu.

Seçim sonucunda Genel Başkanlığa Atıf Ünaldı tekrar seçilirken, Yankı Yalçın Genel Başkan Yardımcısı ve Başkan vekilliğine, Volkan Üst Genel Başkan Yardımcılığı ve Sayman’lığa, Ertuğrul Acar ise yeniden Genel Sekreterliğe getirildi…

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu…

Atıf Ünaldı – Bireysel Üye - Genel Başkan
Yankı Yalçın (Vestel Temsilcisi) – Genel Başkan Yardımcısı – Başkan Vekili 
Ertuğrul Acar – Bireysel Üye- Genel Sekreter
Volkan Üst –Bireysel Üye- Genel Başkan Yardımcısı –Sayman
Merve Naz Atmaca- Bireysel Üye- Genel Başkan Yardımcısı
Bestem Büyüm -KİMOLA Temsilcisi- Üye 
Mert Başar - TTNET Temsilcisi – Üye
Baran Yurdagül - AVEA Temsilcisi – Üye 
Mehmet Serdar Peker – Ulusal Kanal Temsilcisi – Üye 
Erdem Tolon – The Nielsen Company Temsilcisi – Üye  
Ceyhun Özata - SUPERONLİNE Temsilcisi – Üye 
A.Çağhan Özber - D SMART  Temsilcisi - Üye

IPTV DERNEĞİ HAKKINDA

IPTV Derneği, karasal, uydu ve kablo yayıncılığında faaliyet gösteren firmaların ve kişilerin girişimiyle 2010 yılında kuruldu.

Dernek; içerik sağlayıcı kurumlardan üniversitelere, yayın teknolojisi alanında uzmanlaşmış kurumlardan uydu sektöründe faaliyet gösteren firmalara kadar geniş kapsamlı bir üye profiline sahip.

Televizyon yayınlarının üretilmesi, saklanması, kodlanması, şifrelenmesi, dağıtılması, alınması ve benzer konularda kullanılan teknolojiler IPTV Derneği’nin çalışma alanına girmektedir

IPTV Derneği, internet temelli yayınlara sağlanacak içerikleri üretenlerin, dağıtımını yapanların ve bu içerikleri mecralarında kullanacak olanların bir araya getirilmesi, içerik telif haklarının düzenlenmesi ve içerik sektörünün bilinçlendirilmesi konularında da faaliyet göstermektedir.

 

DKM ARŞİVİ