forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ESKİ STAR BİNASI SU ALTINDA KALDI; VODAFON'UN SANTRALİ ÇÖKTÜ

Aktif .

star_binasiVodafone'un İkitelli'deki binası sular altında kaldı. Şirketin sistemleri çöktü. Binanın birinci katının tamamen su altında kaldığı bildiriliyor. Vodafon'un faaliyet gösterdiği binada Star gazetesinin de matbaaları bulunuyor...
 
Vodafone Türkiye, İkitelli Basın Ekpres yolu üzerinde bulunan veri santralinin, yoğun yağış nedeniyle bu sabah 07.50 itibariyle kullanılamaz hale geldiğini bildirdi.
 
Yaşanan felaketin, Vodafone Türkiye’nin İkitelli Basın Ekpres yolu üzerinde bulunan veri santralini de bu sabah 07.50 itibariyle kullanılamaz hale getirdiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: "Bu santralden hizmet alan İstanbul’un Kuzeybatısı ve Trakya bölgesindeki abonelerimizin bir bölümü şu anda iletişim sorunları yaşamaktadır.
 

STAR GAZETESİ'NİN MATBAASI DA VAR...
 
Eski Star Grubu'nun merkezi olan bina TMSF tarafından özel bir şirkete satılmıştı. Binada şu anda Cine 5 ve Show Radyo gibi medya organları da faaliyet gösteriyor.
 
Ayrıca Star gazetesinin İstanbul matbaası da bu binada bulunuyor... Star'ın matbaasının durumuyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı...
 
SEL'DEN GÖRÜNTÜLER...
 
 

DKM ARŞİVİ