forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Yazdır
PDF

ERKAN YÜKSEL DKM YAZILARINI 'MEDYA VE HABERCİLİK' ADIYLA KİTAPLAŞTIRDI...

Aktif .

   Anadolu Üniversitesi İletişim Fakütlesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erkan Yüksel'in Dördüncü Kuvvet Medya'daki yazıları kitap oldu. Yüksel'in Medya ve Habercilik adıyla kitaplaştırdığı çalışma Çizgi Kitapevi'nin İletişim serisinden çıktı.

310 sayfadan oluşan ve 75 makalenin yer aldığı kitap iletişim öğrencileri ve medya profesyonellerine kaynak niteliği taşıyor...

Kitabın arka kapak metni şöyle:

Bu kitap, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Erkan Yüksel'in ulusal ve uluslararası akademik toplantılarda sunduğu ve çeşitli ortamlarda yazdığı iletişim, medya ve habercilik üzerine yazıları bir araya getiriyor.

Kitapta, medya ve habercilik alanından yanıtı aranan pek çok soruya açık yanıtlar sunuluyor; uygulamaya dönük pratik bilgiler veriliyor.

Kimi yazılarda altın niteliğinde tavsiyelerde bulunuluyor ve kimilerinde ise güncel konulara ilişkin yorumlar yapılıyor. Yüksel'in en ilgi çeken, en çok okunan, özellikle de genç iletişimcilere rehberlik etme niteliği taşıyan yazılarını bu kitapta bulacaksınız...

KİTABA ONLİNE SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN...

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN