forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ZÜLFÜ LİVANELİ CNNTÜRK'TEN MİRGÜN CABAS'I FERİT ŞAHENK'E ŞİKAYET ETTİ

Aktif .

   CNN Türk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Veda filminin yönetmeni Zülfü Livaneli film hakkında NTV'de eleştiri yapan Mirgün Cabas'ı NTV'nin patronu Ferit Şahenk'e şikayet etti.


Veda Filmi'ne gelen eleştirilere dayanamayan Livaneli NTV'de Mirgün Cabas'ın sunduğu programda yapılan eleştirilere tepki gösterirken NTV'nin patronu Ferit Şahenk'e şikayet etti.

''Bütün Türkiye bu filmin ne olduğunu gördü. Ancak Hakkı Devrim ve Mirgün Cabas çıkmış NTV ekranlarda bu film niye beğenilmedi diye program yapıyorlar. Yalan söylüyorlar bu film beğenilmedi demek NTV'ye yakışmadı. Ferit Şahenk'e de söylüyorum yakışmadı.'' sözlerini kullanınca Saba Tümer araya girerek ortamı yumuşatmaya çalıştı ancak Livaneli hızını alamadı ve ''On binlerce gözyaşartıcı mesaj var, onlarda biliyor ancak yalan konuşmanın ne gereği var. İnsanlar sadece küfürlü komedilere mi gitsin. Çocuklarımız sadece bunlara mı gitsin istiyorlar bunlar. Gidipte Salih Bozok ve Atatürk'ü görmesin çocuklarımız. Onların leynn diye bağırmasını mı istiyorlar bunlar'' diye ifade edince Saba Tümer kahkahayla karışık reklama gitmek zorunda kaldı.


ZÜLFİ LİVANELİ'NİN SÖZLERİ

 
DKM ARŞİVİ