forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

HANGİ KILIÇDAROĞLU 'CANLI'!

Aktif .

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlığa adaylığını açıklamasından sonra medyada özellikle de Doğan Medyası'nda "Kılıçdaroğlu Rüzgarı" esiyor. Bursaspor'un şampiyonluğunu bile gölgede bırakan Kılıçdaroğlu'nun her yaptığı haber kanalları tarafından son dakika olarak duyuruluyor. Kanal kanal dolaşan Kılıçdaroğlu, Kanal D, Star TV ve Show TV Ana Haber Bültenleri'ne aynı anda çıktı ve bir ilki gerçekleştirdi.


Bazı televizyon kanalları Kılıçdaroğlu’nun siyasi hayatını detaylı olarak ekranlara getirirken, bazı kanallarda ise Kılıçdaroğlu'ndan seçim vaatlerini bile almaya başladı. Bazı kanallar ise Kılıçdaroğlu'nu Başbakan ilan ederek yapacağı icraatları sordu...

Dün akşamki Ana Haber Bültenlerinde ilginç bir durum yaşandı. Kemal Kılıçdaroğlu, Kanal D’de Mehmet Ali Birand'da konuşurken, aynı anda Star TV'de Kılıçdaroğlu Uğur Dündar'ın sorularını yanıtlıyordu. Show TV Ana Haber'i  izleyenler ise Kılıçdaroğlu'nu Ali Kırca'nın sorularını cevaplarken buldu.

Oysa Kılıçdaroğlu sadece Show TV'de Canlı yayındaydı. Kanal D ve Star TV'de daha önce çekimi yapılmış görüntüler yayınlanıyordu.

Üç Ana Haber Bülteni'ne birden aynı anda çıkan Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam Habertürk TV'de de Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına konuk oldu. Yaklaşık 3 saat yayında kalan Kılıçdaroğlu Fatih Altaylı'nın sorularını ve gelen mesajları yanıtladı...

Televizyonların daha birkaç hafta Kemal Kılıçdaroğlu bombardımanına devam edeceği gözüküyor.

 

kilicdaroglu_kanald

 

kilicdaroglu_show

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kilicdaroglu_star

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN