forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

AMERİKA'NIN İBRAHİM KARAGÜL'E YAPTIĞI BASKIYI MUSTAFA HOŞ 5 YIL ÖNCE DKM'DE İŞTE BÖYLE YAZMIŞTI!

Aktif .

mustafa_hosWikileaks Belgeleri sayesinde, Yeni Şafak yazarı İbrahim Karagül hakkında zamanın Amerika'nın Ankara Büyükelçisi Eric Edelman'ın nasıl bir karalama kampanyası başlattığını çoğunuz hatırlamayabilir. Karagül, 7 Aralık 2010 tarihli yazısında yaşadığı baskıları tekrar hatırlatma gereği duydu. DKM'de o günlerde Mustafa Hoş imzasıyla yayınlanan bir yazıda özellikle Milliyet gazetesinin nasıl bir rol oynadığını kaleme almıştı.

Hoş'un 10 Mart 2005'te DKM'de yayınlanan ve Karagül'ün Amerika tarafından nasıl hedef haline getirildiğini, hakkında yapılan medya operasyonunu anlatan yazısını hafızaların tazelenmesi için tekrar yayınlıyoruz.

İBRAHİM KARAGÜL GUANTANAMO’YA GÖTÜRÜLSÜN

Amerika bir Türk gazeteciyi sürekli hedef gösteriyor, taciz ediyor. Ama nedense derin bir ölüm sessizliği var. Herkes susuyor. Ama benim asıl şaşırdığım embeddedlerin, Amerikan beslemelerinin sessizliği. Daha ne bekliyorsunuz? Amerika istiyor kardeşim, bu gazeteciyi susturun diye. Daha ne olacak, emir büyük yerden. Ben de durumdan vazife çıkarıyorum ve cürümüm kadar olacak bir kampanya başlatıyorum. Amerika’nın alî çıkarları için “İbrahim Karagül Guantanamo’ya götürülsün” kampanyası başlatıyorum.

Bu kampanya için Milliyet Gazetesi’nin öncülük yapmasını istiyorum. Nasıl olsa ilk ateşi ettiler. İbrahim Karagül’ün El kaide bağlantılı haber kaynaklarını kullandığını Amerika ağzıyla sütunlarına koydular. Şimdi en büyük desteği onlardan bekliyorum. Bu “habis” yazarı hep beraber Guantanamo’ya sürelim. Sen kim oluyorsun ki Amerika’nın özgürlük adına daha önce Vietnam’da, Şili’de Afganistan’da şimdi de Irak’ta yaptığı temizlik harekatına dil uzatıyorsun!

Şimdi benim gazetecilerin haklarını koruyan “saygın” derneklerden, cemiyetlerden, konseyden bir ricam var. Bu zamana kadar olmamış bir şekilde Voltran’ı oluşturun . İbrahim Karagül’ü kınayın. Gerçekleri yazıp ebedi ve ezeli müttefikimiz, anamız babamız Amerika ile ilişkilerimizi bozan bu adama haddini bildirin.

Bunu yaparsanız derneklerinizden birine üye olacağım ve alkol masalarında siroz olma tehlikesine rağmen sohbetlerinize katılacağım. Yapmazsam namerdim. Yeter ki sesiniz çıksın. Bu karaciğer sizlere feda olsun! 40 yıldır cillop gibi, alkolden ve sizden uzak kaldığı için, kader bugüneymiş. İbrahim Karagül yeter ki Guantanamo’ya götürülsün .

Adamdaki cürete bakın yahu. Türkiye gelin kaynana sorunu ile milli bir mücadele versin, tamamen yerli bir gündeme sahip milliyetçi bir magazin gündemimiz olsun, Köşe yazarları sübyancılık ve cinsel aktivite yarışı yapsın, sen tut Amerika’nın Felluce’de yaptığı katliamı, Ortadoğu’daki asimilasyon politikasını yaz. Bu olacak iş midir? Git Guantanamo’ya orda göster aslan parçalığını. Yok öyle, burası Türkiye.

http://www.dorduncukuvvetmedya.net/

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN