forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

UĞUR DÜNDAR'LA LATİF ŞİMŞEK CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİ...

Aktif .

latif_simsekkk28 Şubat tartışmasında eleştirilere hedef olan Uğur Dündar hakkındaki iddialara Beyaz TV ekranlarında yanıt verdi.

 

Hakkındaki iddiaları yalanlayan Dündar, Dinamit programının moderatörü Latif Şimşek'le tartıştı, Rasim Ozan Kütahyalı'yla atıştı...

Tansu Çiller'e çıplak fotoğraf şantajı yaptığı iddiaları karşısında çileden çıkan Uğur Dündar sinirlenerek yayını terketti.

LATİF ŞİMŞEK ÇOK KIZDI 

Uğur Dündar'ın canlı yayında üslubunu eleştiren Latif Şimşek 'Siz televizyonculukta duayen olabilirsiniz ama bizde bir şeyler yaladık geldik sizin kadar olmasa da. 'dedi. 

Uğur Dündar'ın programda kendisine iftira edildiğini söylemesi üzerine çileden çıkan Latif Şimşek 'Size iftira eden şerefsizdir. Etmediği halde etti diyende şerefsizdir. Uğur bey siz Arena'da sağa sola çamur attığınız günlere şu anda tekrar döndünüz. Ben Latif Şimşek olarak size hangi iftirayı attım? Uğur bey siz insanları konuştururken, size kimse hesap sordu mu ki, siz bana hesap soruyorsunuz Allah Aşkına... Benim kimleri konuşturacağıma siz karışamazsınız."

Programın sonlarına doğru Uğur Dündar'ın söylediklerine tepki gösteren Rasim Ozan Kütahyalı da tartışmaya katıldı.  'Yaptığınız haberin yalan olduğu bir ay sonra ortaya çıktı. Neden tekrar program yapmadınız? Ardından 2 yıl sonra Nazlı Iılcak Andıç belgesini ortaya çıkardı. O dönem bir darbe atmosferiydi ve siz de haberi yaptınız geçtiniz. 'dedi.

DÜNDAR CANLI YAYINI TERK ETTİ

Bir izleyicinin para vererek kamerayla gizli çekim yapıp yapmadığı sorusunu ise Dündar'ı kızdırdı. O soruya cevap vermek istemeyen Dündar 'Bırakın Allah aşkına. Bu safsatalar üzerinde beni daha fazla konuşturmayın. Bunlar safsata. 'dedi ve telefonu kapadı.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN