forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ZAMAN İNTERNET TV KURDU... VATANDAŞ GAZETECİLİĞİNE YÖNELDİ!

Aktif .

ETİKETLER:Ekrem Dumanlı

ekrem-dumanli-webtv

İnternet nedeniyle sürekli tiraj kaybına uğrayan gazeteler kendilerini yeni duruma adapte etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

İnternette ilk yayınlanan gazete olan Zaman, internet sitesini tamamen yenileyerek 24 saat canlı yayınlanan internet televizyonu kurdu. 

Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, gazetedeki köşesinde internette yaptıkları yeni yatırımları hem yazdı hem de anlattı... 

Yeni dönemde internette neler olacak?

Bugünden itibaren, yenilenen web sitemizin beta (deneme) yayını başlıyor. Birçok yenilik okurlarımızla buluşacak. Mesela gelişen sıcak gündemlerin “Analiz”lerini ertesi günü beklemeden yazarlarımızdan görüntülü olarak izleyebileceksiniz. Ayrıca yazarlarımız, kaleme aldıkları köşe yazılarında hangi konuları işlediklerini ve niçin yazdıklarını “Neden Yazdım?” köşesinde sizlerle paylaşacak. Gazetemizin özel haberlerinin hikâyelerini ise muhabirlerimiz “Haber Arkası”nda anlatacak. Gazetede video içeriğini daha da zenginleştirme gayretindeyiz. Zaman WebTV'den canlı haber bültenlerini ve olay yerinden sıcak gelişmeleri seyretme imkânı olacak. İnternet sitemizdeki Gündem, Ekonomi, Spor, Dünya, Aile&Sağlık, Kültür&Sanat gibi bölümler, ana sayfa gibi bol içerik barındıracak. “Şehir Haberleri” bölümümüzden bulunduğunuz ilin haberine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Böylece okurlar, ilgi alanlarına göre zengin bir içerikle karşılaşacak ve zaman.com.tr'de daha fazla vakit geçirecek.

“Bir Haberim Var” uygulaması ile haber yapılmasını istediğiniz konuları Haber Merkezi'mize iletebileceksiniz. Artık sizler de “vatandaş muhabir” olarak gazetenizin içeriğine katkıda bulabilirsiniz. Ayrıca iPhone ve Android uygulamalarımız çok daha zengin içeriğe ve kolay kullanıma sahip hale getirildi. Bunun dışında günlük olarak isteyen okurlarımıza e-bülten'ler göndereceğiz.

Sosyal medyada daha aktif bir Zaman göreceksiniz. Haberlerin yanı sıra Zaman'dan haberleri de sizlerle paylaşacağız. Bazı haberler için sosyal medyada kullanılmak üzere gazetemizde ‘etiketler' paylaşacağız. Böylece okurlarımızla birlikte önemli konuların gündemde kalmasını sağlayacağız. 

http://beta.zaman.com.tr/ 

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN