forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Yok böyle bir yalan!

Aktif .

chplikadinprovokatorGezi Parkı Olayları başladığından beri sosyal medyada pek çok yalan haber üretildi ama bu; 'Yok artık' dedirten cinsten.


Bazı internet siteleri ve Sosyal medya ortamında binlerce kişi tarafından paylaşılan videodaki görüntülerde, müftü eşi olduğunu ve 5 vakit namaz kıldığını iddia eden başı kapalı bir kadın, Başbakan Erdoğan'a ağır hakaretler yağdırıyor. 

DEŞİFRE OLDU

A Haber'de dün akşam ekrana gelen "Deşifre" programı, binlerce kişi tarafından paylaşılan provokasyon amaçlı görüntülerdeki kadının kim olduğunu ortaya çıkardı.

Adı Gül Taşlı Cenal... İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunu. Bir dönem Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Basın danışmanlığı kadrosunda yer aldı. Çeşitli yayın organlarında muhabirlik, kadın programlarında da yapım asistanlığı yaptı. Gazeteciliği bırakarak Balıkesir'in Burhaniye ilçesine taşınan Gül Taşlı Cenal, bar işletmeciliği yapmaya başladı. 2010 yılında CHP İlçe Başkanı Faruk Celal ile evlendi. Gül Taşlı Cenal Gezi Parkı olaylarında ön sıralarda yer aldı.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN