forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

'Sır Toplantı' haberine Aydın Doğan ne dedi?

Aktif .

aksam-sirtaplantiAkşam gazetesinin "Sır Toplantı" başlığıyla manşetten duyurduğu habere ismi geçenlerden açıklama geldi. 

Akşam'ın bugün manşetten yayınladığı haberde, Mustafa Koç, Aydın Doğan ve Mustafa Sarıgül’ün Hüsamettin Özkan’ın evsahipliğinde buluştuğu iddia edilmişti.

Aydın Doğan konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı... 

“Akşam Gazetesi’nin bugünkü nüshasında manşetten verilen ‘Beykoz Konaklarında Sır Toplantı’ başlıklı haberin gerçekle ilgisi yoktur. Böyle bir toplantı olmamıştır. Masa başında hazırlanmış bu hayal mahsulü haber karşısında ne diyeceğimi gerçekten bilemiyorum.”

aksam-beykoz

 

 

 

 

 

 

İsmi geçenler arasında yer alan Hüsamettin Özkan da habere ilişkin Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada, "Hiçbir doğru yanı yok. Hiçbir hakikat tarafı yok" dedi.

KOÇ HOLDİNG: İDDİALAR GERÇEK DIŞI

Koç Holding Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü'nden, bugünkü Akşam gazetesinde, "Beykoz Konaklarında Sır Toplantı" başlığı ile yayınlanan haberde belirtilen görüşme ve iddiaların gerçek dışı olduğu belirtilerek, "Böyle bir görüşme olmamıştır, tümüyle hayal ürünüdür" denildi.
      
AKŞAM'IN HABERİ...

Akşam'ın haberine göre eski başbakan yardımcılarından ve Bülent Ecevit’in sağ kolu Hüsamettin Özkan’ın Beykoz Konakları’ndaki evi Mustafa Koç, Aydın Doğan ve Mustafa Sarıgül’ün buluşma noktası olmuştu.

İşte Akşam'ın ilgili haberi...

Türkiye yaklaşık iki aydır Gezi Parkı’nda başlayan ve tüm ülkeyi saran eylemleri konuşuyor. Yabancı ülkelerin ve bazı işadamlarının açıktan destek verdiği iddiaları üzerine başlatılan eylemlerle ilgili soruşturmalar derinleşirken yaşanan süreç siyasi kulisleri de dalgalandırdı. Türkiye’nin önde gelen işadamlarının  sık sık bir araya gelerek bu olayları değerlendirdiği konuşuluyor. İddiaya göre, bu konuşmaların yapıldığı evlerden biri de eski başbakan yardımcılarından ve merhum Bülent Ecevit’in bir zamanlar sağ kolu olan Hüsamettin Özkan’ın Beykoz Konakları’ndaki evi...


 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN