forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Yazı sayısı düşürelen Etyen Mahçupyan Zaman'dan ayrılıyor...

Aktif .

ETİKETLER:Etyen Mahçupyan

etyen-mahcupyan-650Gülen Cemaati'ne yaptığı eleştirilerle dikkat çeken Zaman Gazetesi yazarı Etyen Mahçupyan, yazılarının haftada bir güne düşürülmesi üzerine gazeteden ayrılacağını açıkladı. 

Medyatava.com'a açıklamalarda bulunan Mahçupyan, "Tabi ki bu şekilde yazmaya devam edemem. Son yazımı Çarşamba günü yazıp, gazeteden ayrılacağım" dedi... 

Mahçupyan, başka bir gazetede yazmaya devam edip etmeyeceği konusunda ise "Şu an kesin bir şey söyleyemem. Bir iki yerle görüşmelerim sürüyor. Henüz netleşmedi" dedi.

ZAMAN'DAN AÇIKLAMA

Zaman gazetesi yaptığı açıklamada, Mahçupyan'ın yazılarına devam edeceğini belirterek "Sayın Mahçupyan hem Zaman'da, hem deToday's Zaman'da yazılarına devam etmektedir. Son haftalarda aramıza yeni yazarların katılmasıyla birçok köşe yazarımızın yazı sayısında azaltma yapılmaktadır. Bu çerçevede Mahçupyan'ın Zaman'daki yazılarında da benzer bir uygulama yapılmıştır. Bu uygulama sadece bir yazarımıza mahsus değildir. Mahçupyan'ın yazılarına her Çarşamba ulaşmak mümkündür" açıklaması yaptı. 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN