forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Yazdır
PDF

CEM YILMAZ KAPORTACI OLSAYDI!

Aktif .

 Bizler sanatla haşır neşir olan,  sanatın seviye boyutunu belirli bir çizgi üzerinde tutmaya çalışan insanlarız. Sanatla iştigal ettiğimiz için de magazinle sanatın iç içe geçtiği durumlardan pek de hazzetmeyiz.
 
 
Ama günümüzde ilişkiler öyle karman çorman ki, hangisi magazin, hangisi sanat anlayabilene aşk olsun!

Gündeme önce Hilal Cebeci geldi, şimdi de Burcu Esmersoy’un güzel olup olmadığı tartışılıyor yüce medyamız da, hani memlekette her şey tıkırında ya, tartışacak konu bulamıyor olsa gerek, ondan mı çeviriyor bu geyikler ne?

Burcu Esnersoy tamam da, Hilal Cebeci’yi tanıyanınız var mı? Açıkçası ben unutmuştum kim olduğunu ama yaklaşık on küsur yıl önce miydi ne, köylü güzeli adlı şarkıyla dikkatleri çeken, sonraları görüntüsüyle örtüşmeyen çıkış, davranış ve bir takım garipliklerle karizmasını sıfırlayan kadın!

İnsanın sadece güzel olması yetmiyor, biraz da zekâ gerektiğinin en somut örneği Hilal Cebeci. Yetenek de bir süre sonra işe yaramıyor, o yeteneğini kullanamadıktan sonra…

Geçmişte yaptığı saçmalıklarına yeni bir halka daha ekledi Cebeci...

Uzun süredir gündemde yoktu. Tam da unutulup gidecekti ki, hangi akıl hocası fikir verdiyse, bir televizyon programında Cem Yılmaz ile yatmak istediğini cesurca(!) dile getirdi.

Cesarete bakar mısınız? Cem Yılmaz ile yatmak, onunla bir gece geçirmek ve sabah onun kollarında uyanmayı hayal etmek!

Böyle bir espriyi Cem Yılmaz dahi insanın ağlayası gelir vallahi... Şimdi konuya bir başka açıdan bakalım:

Cem Yılmaz bu ülkenin en ünlü isimlerinden biri değil de tezgahtar, bakkal çırağı ya da bir kaportacı olsaydı, Hilal hanım ona aynı oranda hayranlık duyup, geceyi birlikte geçirmeyi arzular mıydı?

İnsanın, “yazık” diyesi geliyor ya, o bile yakışmıyor Hilal Cebeci’nin düştüğü duruma.

Oysa gerçek anlamda müzik yapmak dururken, konserlerde hayranlarını selamlamak, belki sinema ya da tv dizilerinde sanatını icra etmek(!) varken nasıl bu kadar bayağı olabilir bir insan!

Burada Cem Yılmaz’ın tavrını da merak etmiyor değilim, amma ve lakin Yılmaz da bu asiste (sayıya giden pas) pek de itibar edeceğini sanmıyorum. Sonuçta erkektir, Hilal bacımız güzel ve seksi bir karakter, ona tav olup zokayı yutar , bilinmez.

Cebeci, Cem Yılmaz’ın popülaritesinden yaralandığı aşikârken, onu arzulayan ve geceyi birlikte geçirmeyi, yatmayı (uyuma anlamında:-)  düşleyen tezgâhtar, bakkal çırağı ve kaportacı, hatta fırıncı ve camcı kalfalarının olduğunu satır arasında anımsatmayı kendime borç biliyorum(!)

Cem Yılmaz’la yatmak kolay, sıkıyorsa öteki vatan evlatlarıyla yatsın da, Hilal bacımızın namı yürüsün :-D 

suatsh@gmail.com  

 Suat Oktay Şenocak
"İnSanat Derneği"

DKM ARŞİVİ