forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TÜRKİYE'NİN İLK TELEVİZYON ARAMA MOTORU YAYINDA...

tvarsiviTelevizyon yayınları konusunda Türkiye’nin ilk ve tek TV arama motoru www.TVarsivi.com, zengin görüntü arşivi ve hızlı video izletme özelliğiyle ziyaretçilerine merhaba dedi.

Bir süredir test yayını devam eden TVarsivi.com, video izleme hakkındaki yerleşik algıları yıkmaya hazırlanıyor. Medya Takip Merkezi'nin bünyesindeki Yeni Medya Platformları tarafından uzun süren hazırlıklar sonunda yayın hayatına başlatılan arama motoru, düşük internet bağlantılarında dahi video izlemeyiçile olmaktan çıkarıyor.

İstenilen herhangi bir görüntüyü saniyeler içinde izlemeye sunan TVarsivi.com’da yeralan içerikler, youtube başta olmak üzere tüm sosyal paylaşım platformlarına anındaaktarılabiliyor.

Henüz test aşamasındayken, kullanıcılarının yanı sıra televizyon kanalları ve pek çokyapımcının başvuru adresi haline gelen platformun, normal yayına başlamasıyla internetinyeni yıldızlarından olması bekleniyor.

“En çok izlenenler” ve “En çok arananlar” bölümleriyle anlık ölçümler yapan arama motoru,yorumlama, paylaşma ve ölçümleme servisleriyle, internette en çok izlenen yapımları daortaya koyuyor.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN