forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TÜRKİYE'DE BİR İLK: iDERGİ

ETİKETLER:iDergilTabletlİPAD

idergiİnternetin yaşamımıza girmesiyle gazete okuma alışkanlığımız büyükölçüde değişti. Tablet bilgisayarlar da şimdiden bir çok yeniliğiberaberinde getiriyor.

Öyle ki iPad ve Android Tablet'lerde çıkan bir çok dergi, bu alanda okuma alışkanlıklarımızı değiştirecek. Türkiye'de şu anda yayın yapan basılı dergilerin tirajları 10 binler seviyesini aşmakta zorlanırken tablet dergiler bunu çoktan aştı bile. 75 bin indirme oranını yakalayan dergiler uzun zamandır tabletseverlerin bilgisayarlarına indirilmiş durumda.

Bu dergilerden bir tanesi olan iDergi, iPad'ler için yayına çıktığı hafta 5 bin indirme oranını yakalayarak AppStore raflarında en çok indirilen ücretsiz uygulama sırasında 4. sıraya kadar yükseldi. Deneyimli gazetecilerin oluşturduğu dergi, "Dokunma alışkanlıklarınızı değiştireceğiz" sloganıyla basılı kağıt dergileri bir kenara bıraktıracak gibi görünüyor.

İlk olarak spor dergisi olan iDergispor'la başarıyı yakalayan iDergilik uygulamasında Sanat dergisi de raflardaki yerini aldı.

iDergilik'te Yaşam, Otomobil, Teknoloji, Rujj ve Emlak dergileri yayına önümüzdeki günlerde çıkacak. Eğer bir iPad'iniz varsa Apple Store'dan iDergilik'i aratarak bu deneyimi siz de yaşayabilirsiniz.

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN